П`ятниця, 25.06.2021, 00:03

Детская организация "Радуга"

Основне:

Символами дитячої організації є:

девіз,
веселкові емблеми,
значки,
прапор.

Дитяча організація «Райдуга» створена на добровільній основі і визначає своєю метою сприяння об'єднанню зусиль учнів для добрих і корисних справ, створенню умов для розвитку здібностей підростаючого покоління, захист прав та інтересів своїх членів.

Девіз:

"За Батьківщину, добро і справедливість!”

Девіз промовляється на лінійках, зборах, перекликах.
Емблема.
Веселка що символізує чисте, життєрадісне, щасливе дитинство, незалежність ДШО «Райдуга» від будь-яких політичних партій, рухів.
Значок.
Знак приналежності до дитячої організації, він круглий.
Значок носять, як правило, на лівій стороні грудей, хоча це не принципово.
Прапор.
Символ честі і згуртованості, символ вірності Батьківщині, ідеалам добра і справедливості, справі своєї організації.

Діє відповідно до вимог:

-Конституції України;

-Декларації прав людини;

-Конвенції про права дитини.

Керується у своїй діяльності законами:

• Єдності слова і справи;
• Дружби і товариськості;
• Честі і совісті;
• Турботи і милосердя.

Очолює дитячу організацію голова  обраний на загальних зборах керівників центрів відкритим голосуванням. Виконавчим органом є 7 центрів:
1. «Рада друзів малюнків» (відп. Воробей А.)

2. штаб Орден « Милосердя»( відп. Калініна А.)

3. штаб «Донбас – мій рідний край» (відп. Вишиванюк К.) o краєзнавчий відділ (Зозуля А.) o «Вахта пам’яті» (Кривоносова Д.)

4. клуб «Лідер» (відп. Чистяков Д.)

5. Прес-центр (відп. Нефьодова О.)

Кожен центр складає по 18 чоловік (по 1 представнику з кожного класу)

Повноваження:

Голова (Ішимова І.) здійснює загальний за виконавською дисципліною, координує роботу центрів, проводить засідання.

Заступник голови (Такташов С.) здійснює роботу з активізації діяльності центрів, контролює виконання рішень засідань ради. У разі відсутності голови виконує його обов’язки.

Керівник центру звітує на засіданні. Систематично проводить роботу і подає заступникові інформацію про її виконання.

«Рада друзів малюнків»

• Організовує і контролює роботу вожатих по класах;

• Надає допомогу в організації заходів для молодих школярів.

штаб Орден «Милосердя»

• здійснює заходи щодо підтримки категорійних дітей (дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки);

• веде просвітницьку роботу та залучає учнівську молодь до співпраці за напрямком роботи штабу.

штаб «Донбас – мій рідний край»

• організовує пошукову роботу в рамках Всеукраїнських акцій та інших заходів краєзнавчого напрямку;

• організовує шефську допомогу ветеранам ВВВ та Афганських воїн, людям похилого віку, вчителям-пенсіонерам, які проживають в мікрорайоні школи;.

• доглядає за пам’ятниками м. Дружківки, могилою Героя Радянського Союзу Кириленко В.І.

клуб «Лідер»

• організовує просвітницьку роботу щодо формування активної життєвої позиції;

• організовує заходи (семінари, лекції, тренінги) особистісного росту школярів.

Прес-центр

• забезпечує гласність у діяльності ДШО;

• інформує учнів, батьків, вчителів про всі події, які відбуваються в школі, класі, через об’яви, шкільний випуск радіогазети, шкільний сайт.