Вівторок, 15.06.2021, 05:53
Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 654
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 На час карантину

У разі винекнення питань щодо організації роботи   зі здобувачами освіти під час карантину  Ви можете перейти на сайт ДоноблІППО (https://ippo.dn.ua/)  і отримати необхідну інформацію для подальших дій (в т.ч. перелік посилань з даного питанння)

 1. http://e-school-ippo.blogspot.com/ – консультаційний пункт для педагогічних працівників, які опікуються дистанційною освітою.
 2. https://learningapps.org/ Learningapps, різноманітні інтерактивні вправи.
 3. http://www.10minclass.com/ – відеоуроки з підготовки до ЗНО.
 4. https://pidruchnyk.com.ua/ – електронні версії підручників.
 5. https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/ – електронні версії підручників.
 6. https://disted.edu.vn.ua – репозитарій начальних ресурсів.
 7. http://www.osvitaua.com/youpub/ – сайт видавництва, містить навчальні ресурси.
 8. https://www.youtube.com/channel/UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQ – «Цікава наука».
 9. https://phet.colorado.edu/uk/simulations/category/physics – досліди з фізики.
 10. https://naurok.com.ua/ – для вчителів та учнів.
 11. https://besmart.study/ – онлайн-платформа підготовки до ЗНО.
 12. https://prometheus.org.ua/zno/ – за посиланням курси підготовки до ЗНО.
 13. https://www.ed-era.com/zno/ – дуже багато цікавої інформації про дистанційну освіту.
 14. https://ilearn.org.ua/ – Проєкт дистанційної освіти від «Освіторії».
 15. https://eschool.dn.ua/local/staticpage/view.php?page=resources – репозитарій корисних освітніх ресурсів.

У зв’язку з презентацією Глобального плану гуманітарного реагування на спалах COVID-19 ЮНІСЕФ спільно Департаментом освіти та науки Донецької обласної деражавної анміністрації прикладають максимальних зусиль задля мобілізації ресурсів з метою ефективного реагування на ситуацію в області з врахованням наслідків епедемії як для здоров’я, так і її значного опосередкованого впливу, що охоплює різні сфори життя. Враховуючи вищезазначене, інформуємо низку заходів, спрямованих на посилення протидії COVID-19 в Донецькій області в сфері освіти.

 1. Починаючи з 6-го квітня ЮНІСЕФ разом з МОН України розпочали он-лайн кампанію «#15-денний челенж» з раннього розвитку дитини для підтримки сімей та їх дітей дошкільного віку протягом карантину і створення відеоматеріалів для батьків. Під час кампанії будуть популяризуватися різні заняття для дітей, які сприяють навчанню та розвитку і ігровій  формі. Знаменитості, впливові люди і батьки можуть записати 30-секундне відео про те, як вони проводять активну діяльність з дітьми вдома під час карантину. Розмістити свої відео батьки можуть на посиланнями на сторінках соціальних мереж Іnstagram https://bit.ly/3aVhUgu та Facebook https://bit.ly/2wtqbcQ
 2. На кінець травня планується надання індивідуальних навчальних наборів/навчальних матеріалів дня навчання вдома найбільш уразливим категоріям дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку, які проживають на відстані 0-5 км уздовж лінії розмежування в Донецькій області, включаючи дітей з інвалідністю.
 3. Підготовлені рекомендації для навчальних закладів «Ключова інформація про вірус COVID-19 та заходи із запобігання захворювання. Профілактика та механізми регулювання в школах» та інші інформаційні матеріали, орієнтовані на те, як підтримати дітей, батьків та педагогів під час спалаху COVID-19 та його попередження. Рекомендації затверджено МОН, з ними можна ознайомитися за посиланнями:
 4. Як вчителі можуть говорити з учнями про коронавірус (COVID-19): Практичні поради для розмов з дітьми, щоб заспокоїти та захистити їх

https://www.unicef.org/ukraine/історії/як-вчителі-можуть-говорити-з-учнями-про-коронавірус-covid-19

5.  Шість способів підтримки дітей під час спалаху коронавірусу (COVID-19): Поради психолога про те, як допомогти дітям впоратися з багатьма емоціями, які вони нині можуть відчувати https://www.unicef.org/ukraine/історії/6-способів-підтримки-дітей-під-час-спалаху-коронавірусу-covid-19

6. Як підлітки можуть захистити свій психічний стан під час коронавірусу (COVID-19)? 6 стратегій для підлітків, які стикаються з новою (тимчасовою) нормою життя.

https://www.unicef.org/ukraine/історії/як-підлітки-можуть-захистити-свій-психічний-стан-під-час-коронавірусу-covid-19

У співпраці з Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та партнерською організацією ГО «Здоров’я через освіту» в межах роботи за проєктом «Безпечна та дружня до дитини школа» та навчання дітей на засадах життєвих навичок розроблено модуль «Заклади освіти в умовах епедемії» (сертифікат, 6г.) щодо безпечної поведінки та заходів профілактики під час епідемії. Пройти курс педагогам та працівникам закладів освіти можна за посиланням http://sepi.multycourse.com.ua/ua/

Copyright MyCorp © 2021
Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Національна дитяча гаряча лінія

Поиск
Архив записей