П`ятниця, 25.06.2021, 00:56

від  _________ р.                                           № ____

“Про проведення

педагогічної ради”.

З метою виконання вимог нового Закону України “Про освіту” та на виконання річного плану роботи школи на 2018-2019 навчальний рік

НАКАЗУЮ:

1. Провести засідання педагогічної ради  14.03.2019 р. о 14.15 у приміщенні кабінету

№ 109 з таким порядком денним:

- Розвиток початкової школи в контексті завдань Нової української школи  Лазаренко О.М.

-Робота класних керівників з реалізації “Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020 рр.”   Венцель О.В.

- Інформація про виконання рішення педради № 2 від 27.04.2017 р. “Нова парадигма розвитку української школи”  Чуприна А.С.

1. Для якісної підготовки створити ініціативну групу у складі:

Керівник- Лазаренко О.М., заступник директора з НР

Заступник керівника- Венцель О.В., заступник директора з НВР

Члени групи-Тимофієва І.В., практичний психолог

-Карпенко І.І.-вчитель початкових класів

- Усатюк І.А.-вчитель початкових класів

- Русанова В.М.-педагог-організатор

- Моцейчук Т.В.-вчитель укр. мови та літератури

- Черкасова С.В.-вчитель російської мови та літератури

- Чебан О.В.-вчитель географії

1. Членам ініціативної групи:

3.1. Розробити план підготовки та проведення педради   до 27.02.2019 р.

3.2. Підготувати анкети для учнів та вчителів з проблеми національно-патріотичного виховання  та провести опитування до 11.03.2019 р.

3.3. Розробити рекомендації керівникам шкільних методичних об'єднань до 01.03.2019 р.

3.4. Розмістити відповідні матеріали (об'ява, порядок денний,наказ про підготовку педради) на дошці об'яв та сайті школи до 01.03.2019 р.

1. Педагогічним працівникам школи:

4.1. Ознайомитись із законодавчою базою та науково-методичною літературою, де висвітлюються дані проблеми та шляхи їх вирішення до 04.03.2019 р.

4.2. Проаналізувати стан своєї роботи щодо проблем педради до 04.03.2019 р.

1. Керівникам шкільних предметних м/о та м/о кл. керівників провести засідання на тему педради до 07.03.2019 р.
  2. Практичному психологу Тимофієвій І.В. скоординувати проведення анкетування та здійснити їх статистичну обробку, результати оформити у вигляді презентації до 12.03.2019 р.
  3. Завідувачу шкільною бібліотекою Шкодіній В.А.:

7.1. Підготувати список літератури та законодавчу базу з проблеми педради до 11.03.2019 р.

7.2. Підготувати виставку літератури та методичних матеріалів з питань педради до 13.03.2019 р.

1. Лаборанту школи Сердечній С.О. забезпечити технічну базу для проведення  педради.
  2. Створити редакційну групу для підготовки рішення педради у складі: Карпенко І.І.-вчитель початкових класів, Черкасова Т.Г.-вчитель хімії, Мусієнко І.Я.-вчитель математики, Росоха К.С.-вчитель початкових класів.
  3. Секретарю школи Лавській О.О. ознайомити всіх вищезазначених осіб з даним наказом під підпис.    До 01.03.2019 р.
  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                        А.С.Чуприна