Вівторок, 15.06.2021, 06:25

Святкуємо ювілей школи

Шановні випускники Дружківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12!

Час летить невгамовно і стрімко. У минуле відійшло дитяче безтурботне життя. Та чи відлетіло воно зовсім? Чи залишився у вашому серці куточок теплих спогадів  про друзів, вчителів-наставників, про школу?.. Де ви зараз живете? Ким стали? Що хороше встигли зробити, про що мрієте? Ще багато запитань, на які хотілося б почути  від вас відповідь. Напишіть у школу листа чи повідомлення на електронну адресу школи. Дуже просимо! Запитаєте - для чого?

Цього року школа святкує ювілей - 60 років. Дуже хочеться зібрати і зберегти навічно в нашому шкільному музеї спогади випускників школи.

Запрошуємо взяти участь в урочистостях, присвячених Дню народження школи, що відбудуться 1 вересня 2018 року в приміщенні школи.