Понеділок, 21.06.2021, 09:21

Главная » 2016 » Жовтень » 7 » 1 жовтня - День людей похилого віку
1 жовтня - День людей похилого віку

Шановні ветерани та люди поважного віку!

Як і кожного року, 1-го жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку та День ветерана.

Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина, кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Шановні наші батьки, дорогі ветерани, приміть щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашої держави та міста.

Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло Ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що Ви робите, повертається сторицею!

Просмотров: 395 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0