Понеділок, 21.06.2021, 08:21

Главная » 2016 » Листопад » 15 » 40-річчя створення УГГ
40-річчя створення УГГ

Заходи до відзначення 40-річчя створення Української Гельсінської групи по ЗШ №12

Мета заходів: Ознайомити учнів із причинами виникнення дисидентського руху опору 1959–1991 років, зокрема Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод, методами її боротьби проти порушень прав людини з боку комуністичного режиму в Україні, формами переслідувань у СРСР інакодумців, які викривали злочини тоталітаризму, а також виховання почуття патріотизму, громадянських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, поваги до мужності українських дисидентів і борців за права людини в умовах комуністичного тоталітаризму.

1. Бесіди для учнів 2-6 кл. присвячені громадсько-політичній та правозахисній діяльності УГГ. Бесіди проводили учні 11-А класу.

2. Засідання круглого столу для старшокласників.

3. Конкурс малюнків поштової марки, присвячений 40-ій річниці створення УГГ.

4. 11.11.2016р. в ЗШ №12 до відзначення 40-річчя створення Української Гельсінської групи відбулася лекція-диспут для   11-х класів із запрошенням наукового співробітника Дружківського краєзнавчого музею Білько Дмитра Вікторовича

Просмотров: 390 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0