Понеділок, 21.06.2021, 09:34

Главная » 2021 » Лютий » 14 » День безпечного Інтернету
День безпечного Інтернету

День безпечного інтернету 2021: ресурси та натхнення (постійно оновлюється) – #ЦЕНТР КРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ До дня безпечного Інтернету у нашій школі були проведені наступні заходи:

1.Учні 4-Б класу  взяли участь у інтерактивнії вікторині «Разом для найкращого Інтернету», яка зорієнтована підвищити освіченість дітей з питань безпечного використання цифрових технологій, створення кращого Інтернету для всіх загалом.

2. Учні 9-А класу пройшли тестування "Правила безпечного користування Інтернетом"

3. Учні 6-Б класу приєдналися до Всеукраїнського онлайн - уроку "Онлайн - синергія для найкращого інтернету".

4.  З учнями 7-Б класу проведено квест гру "Безпека в інтернеті".

Возможно, это изображение (1 человек, ребенок, сидит, стоит и в помещении)    Возможно, это изображение (экран и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек, ноутбук и в помещении)    Возможно, это изображение (в помещении)

Просмотров: 69 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0