Четвер, 24.06.2021, 23:47

Главная » 2018 » Травень » 2 » День Чорнобильскої трагедії
День Чорнобильскої трагедії

25 квітня у ЗШ №12  відзначали  День Чорнобильської трагедії  з метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, посилення уваги суспільства  до проблем подолання наслідків катастрофи.                                                                                                                   В цей день були проведені відкриті уроки мужності у 5-х та 10-х класах. В інших класах були проведені класні години та переглянуті документальні фільми про Чорнобильську аварію.                                           У 5-х класах на уроці мужності був присутній учасник ліквідації аварії на ЧАЕС – Сущенко Сергій Іванович, а у 10-х класах – Білоносов Олексій Іванович. Учні підготували для гостей поетичні уроки-реквієми, а гості розповідали дітям про ті страшні події, та відповідали на їх численні питання. По закінченні уроку мужності учні 10-х класів поклали квіти до памятного знаку ліквідаторам Чорнобильської катастрофи.

Просмотров: 210 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0