Середа, 16.06.2021, 09:56

Главная » 2019 » Грудень » 2 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

З нагоди відзначення шостої річниці Дня Гідності та Свободи, 19-21 листопада в ЗШ №12 було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави.

Бібліотекар Шкодіна Віра Анатоліївна організувала тематичну книжкову виставку у шкільній бібліотеці. Педагоги школи брали участь у V обласній науково-практичній конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні». Учні школи прийняли участь у Всеукраїнському пізнавальному конкурсі «Я-людина», приуроченому до Міжнародного дня толерантності, Дня Гідності та Свободи. Класні керівники 2-11х кл. провели Єдині класні години «Революція Гідності-спільна відповідальність за майбутнє», на яких учні обговорювали значення слів “свобода та гідність”, мали змогу ознайомитися з хронологією подій народного руху за незалежність та свободу, У фойє школи був організований перегляд документальних фільмів: «Зима у вогні» та «Жіночі обличчя революції» для учнів середньої та старшої школи. Змагання з баскетболу, які проходять на цьому тижні серед 7-8 класів теж присвячені Дню Гідності та Свободи.

Просмотров: 152 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0