Середа, 16.06.2021, 10:28

Главная » 2020 » Лютий » 6 » День пам'яті Героїв Крут
День пам'яті Героїв Крут

З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, формування у нинішнього покоління почуття патріотизму, поваги до історії держави, розвитку інтересу учнів до подій минулих років, які вплинули на основні процеси державотворення в Україні, з 27 по 29 січня у школі №12 м. Дружківка пройшли заходи, присвячені відзначенню Дня пам’яті Героїв Крут. У старших класах були проведені тематичні уроки з історії «Боротьба за українську державність у грудні 1917- січні 1918 року». Для учнів 3-6 класів підготували і провели усний журнал «Герої Крут для нащадків взірець» учні 5-6 класів. У 7-9 класах учні та класні  керівники підготували і провели літературну композицію “Через Крути у майбуття”. Також у ці дні у мультимедійному кабінеті був організований перегляд художнього фільму «Крути 1918», а на базі шкільної бібліотеки діяла виставка матеріалів, присвячена Дню пам'яті Героїв Крут.

Просмотров: 148 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0