Понеділок, 21.06.2021, 09:14

Главная » 2021 » Лютий » 14 » День пам'яті Героїв Крут
День пам'яті Героїв Крут

З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, формування у нинішнього покоління почуття патріотизму, поваги до історії держави, розвитку інтересу учнів до подій минулих років, які вплинули на основні процеси державотворення в Україні, з 27 по 29 січня у ЗШ №12 пройшли заходи до пам’ятної дати вшанування Героїв Крут.  У 5-11х класах пройшли виховні години «Пам'ятаємо героїв Крут». У 8-А класі виховна година була проведена у шкільній бібліотеці класним керівником Мусієнко Іриною Янківною та шкільним  бібліотекаром Ковальовою Наталею Володимирівною. Учні відвідали тематичну виставку біля шкільної бібліотеки та запалили свічку пам'яті.

Вчителі історії Барахтян Валентина Іванівна та Воробйов Ігор Володимирович разом з класними керівниками Кардаш Людмилою Григорівною та Строчук Світланою Віталіївною провели уроки пам’яті у 9-10 класах «Герої Крут - для нащадків взірець» (10-А), «Перші українські  «кіборги». Крути" (9-Б).  На базі шкільної бібліотеки діяла виставка історичної літератури «Волі народної дзвін», присвячена Дню пам'яті Героїв Крут.   Під час проведених заходів йшлося про подвиг студентів під Крутами, який відбувся у 1918 р. Учні та вчителі обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. Школярі вшанували пам’ять 300 молодих захисників, які поклали голови за волю своєї держави хвилиною мовчання.

Возможно, это изображение (22 человека, люди стоят и в помещении)    Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек)    Возможно, это изображение (один или несколько человек и в помещении)

Просмотров: 60 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0