Вівторок, 15.06.2021, 05:01

Главная » 2019 » Лютий » 22 » День пам'яті Героїв Небесної Сотні
День пам'яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, виховання в учнях патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України 20 лютого у Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №12 відбувся ряд заходів, приурочених цій даті.

У 2-11х класах пройшли виховні години «Небесна сотня воїнів Майдану». Учні та вчителі провели короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадали героїв Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв. Відкритий виховний захід «Герої не вмирають» до Дня Героїв Небесної Сотні пройшов у 10-Б класі, в рамках якого старші солдати Скибський Артем Володимирович та Рогалін Ігор Олександрович провели урок мужності, присвячений пам'яті загиблим на Майдані взимку 2014 року. Учні переглянули відео- та фотохроніку героїчних подій Майдану, читали вірші. На завершення усі присутні вшанували хвилиною мовчання учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

У4-5х класах пройшли акції «Запали вогонь пам’яті». Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» учні запалювали свічки пам’яті та передавали їх з рук в руки, згадавши Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя відродили нову українську націю, захистили нашу свободу і гідність.

У 9-10х класах в цей день пройшли засідання круглих столів з обговоренням подій Майдану 2014 року і значення тих подій для нашої країни.

6-і класи відвідали пересувну фото виставку із Києва "Іловайськ 2014" у бібліотеці Лесі Українки, присвячену 5 річниці подій на Майдані.

Просмотров: 298 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0