Вівторок, 15.06.2021, 05:54

Главная » 2020 » Березень » 2 » День пам'яті Героїв Небесної Сотні
День пам'яті Героїв Небесної Сотні

З 17 по 18 лютого з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі у ЗШ №12 були проведені наступні заходи.
17 лютого учні 10-Б класу підготували та провели загальношкільну лінійку-реквієм «Вічна пам'ять героям!». Вони ще раз нагадали всім присутнім основні події Революції Гідності, розповіли про людську гідність, справедливість, мужність, героїзм, боротьбу за волю. Під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання, вшановуючи пам'ять героїв.
18 лютого з метою поглиблення знань учнів про поняття «демократія», «політичні пава та свободи громадян України», «Революція гідності», сприяння формуванню громадянської самосвідомості у юного покоління пройшли уроки демократії у 7-11х класах. Учні читали тематичні вірші, переглянули документальні фільми про події на Майдані у 2014 році. та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв майдану.
Вчителі української мови провели у 7 та 9 класах диктанти національної гідності, присвячені героям Майдану.

Просмотров: 110 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0