Понеділок, 21.06.2021, 09:56

Главная » 2019 » Грудень » 2 » День пам’яті жертв Голодомору.
День пам’яті жертв Голодомору.

22 листопада у школі відзначали День пам’яті жертв Голодомору. У цей день з метою гідного вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні, патріотичного виховання підростаючого покоління було проведено різні заходи: перегляд документальної кінострічки «Голодомор 1932-33 рр. в Україні» та мультфільму «Голодний дух», тематична шкільна виставка у шкільній бібліотеці «Голодомор 1932-1933», уроки пам’яті «Голодомор 1932-33рр – біль серця України», «Колоски голоду», на яких учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи з даної тематики. Учні 10-х класів залучитися до мирної акції «Запали свічку пам’яті», яка відбулася за адресою вул. Соборна, 6 у районі ПК «Етюд».

Просмотров: 146 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0