Середа, 16.06.2021, 08:55

Главная » 2019 » Листопад » 15 » День працівників освіти
День працівників освіти

Ранок 4 жовтня у ЗШ №12 розпочався святково і радісно. Ще на порозі усіх педагогів та працівників школи зустрічав привітаннями зі святом черговий 9-А клас. Напередодні учні школи прикрасили коридори яскравими осінніми гірляндами. Приємною нотою в цей день також став святковий концерт. На початку концерту усіх присутніх в залі привітав директор школи Чуприна Анатолій Степанович. Кращі працівники школи одержали грамоти за високий професіоналізм та сумлінну працю. Потім учні вітали вчителів теплими словами, піснями, музичними композиціями, показували смішні сценки, робили пародії, танцювали. З привітаннями працівникам освіти до школи завітав танцювальний колектив «Модерн». Випускники школи прислали в подарунок вчителям теплі відеопривітання. Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була теплою та дружньою.

Просмотров: 140 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0