Четвер, 24.06.2021, 23:41

Главная » 2020 » Січень » 27 » День Соборності України
День Соборності України

Напередодні дня Соборності України учні 7-9 класів провели «Живу газету", в якій анонсували проведення свята та  коротко познайомили учнів школи з історією виникнення Державного свята – Дня Соборності.

З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, національної свідомості, людської гідності, почуття патріотизму,  22 січня у 1-11х кл. був проведений єдиний урок державності «Соборна Вільна Неподільна моя Україна».  У молодших класах вчителі розповідали дітям про історію цього свята та історичне значення Соборності України, використовуючи мультимедійні презентації.

У середніх та старших класах урок державності учні проводили самостійно.  Вони виступали з підготованими доповідями, в яких  згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу, зачитали короткі повідомлення про ланцюг Єднання, переглянули документальні фільми про цю історичну подію в житті нашої країни, з гордістю, урочисто читали вірші про Україну, співали патріотичні пісні та прикрашали класні дошки власними малюнками. А щоб підкреслити  значення свята, одягнулися  у вишивані сорочки.

Учні 5-В класу з класним керівником Каширіною Юлею Вікторівною провели мовну гру «Павутиння слів».  Слова про Україну діти гарно оформляли і розміщали на класній дошці.                                                                                                        Фіналом проведення виховних заходів стало створення учнями школи  Ланцюжків єднання та дружби.

З метою стимулювання інтересу до минулого України, звичаїв та традицій українського народу та закріплення знань про державні символи та визначні події новітньої історії, класним керівником 8-Б класу Кардаш Людмилою Григорівною була проведена вікторина «Як я знаю Україну?».

Учні 7-х класів з класними керівниками Мусієнко Іриною Янківною та Моцейчук Тетяною Володимирівною на запрошення працівників міського історико-художнього музею прийняли участь у відкритому заході «Співаємо славу тій події і тепер", присвяченому дню Соборності України. Працівник музею Білошенко Костянтин Вікторович презентував учням і педагогам намальований ним комікс про життя Олекси Тихого.

Просмотров: 148 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0