Четвер, 24.06.2021, 23:21

Главная » 2018 » Листопад » 28 » День вшанування пам'яті жертв Голодомору
День вшанування пам'яті жертв Голодомору

23 листопада з метою вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу, формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, у ЗШ №12 була проведена загальношкільна лінійка-реквієм "Голодомор в Україні – біль нашого народу". Підготували лінійку учні 6-В класу. Вони перегорнули сумні сторінки історії України, на яких кривавим і чорним вписані слова «голод», «голодомор», після чого хвилиною мовчання вся школа вшанувала пам’ять померлих 1932-1933 років.

Класними керівниками 2-11 класів було проведено тематичні виховні години, які були спрямовані на донесення до учнів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, на виховання особистої стурбованості кожного за події тих років. Учні читали вірші однокласникам про ті страшні події, переглядали документальні відео- та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 роках. В усіх класах були запалені свічки пам’яті за жертвами Голодомору.

Просмотров: 311 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0