Понеділок, 21.06.2021, 09:41

Главная » 2019 » Лютий » 18 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З метою вшанування мужності військовослужбовців та забезпечення збереження пам'яті героїв, які загинули в Афганістані, 15 лютого у Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №12 відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Виховні години «Ціна чужої війни» ознайомили учнів зі складними і неоднозначними подіями в Афганістані, з мужністю воїнів-інтернаціоналістів. На виховну годину у 10-А клас був запрошений голова організації воїнів-афганців м. Дружківки Корпош Василь Іванович. Гість розповів про свою участь у тій страшній війні, згадав своїх загиблих друзів, всі присутні переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

Учні 8-В класу поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям.

У шкільній бібліотеці діяла виставка тематичної літератури «Ціна чужої війни» присвячена 30-річчю виведення військ з Афганістану.

Просмотров: 239 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0