Середа, 16.06.2021, 08:49

Главная » 2020 » Березень » 2 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З метою вшанування мужності військовослужбовців та збереження пам'яті героїв, які загинули в Афганістані, 14 лютого у школі були проведені класні години у 3-11х класах, на яких вчителі, а в старших класах самі учні обговорювали в класах ті складні і неоднозначні події в Афганістані, віддавали шану мужності воїнів-інтернаціоналістів . У 10-х класах пройшла відкрита класна година, на яку був запрошений голова організації воїнів-афганців м. Дружківки Корпош Василь Іванович. Гість розповів про свою участь у тій страшній війні, згадав своїх загиблих друзів, всі присутні переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

Просмотров: 105 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0