Понеділок, 21.06.2021, 09:51

Главная » 2017 » Грудень » 7 » День Збройних Сил України
День Збройних Сил України

04.12. в ЗШ №12 пройшли виховні години –  єдиний урок мужності, присвячений Дню Збройних Сил України. На зустріч із старшокласниками завітав заступник військового комісару м.Дружківка, майор Рудич А.Г. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері бесіди про нашу Україну, про нашу армію, про необхідність  і почесний обов’язок захищати свою батьківщину. Учні середньої та молодшої ланки  підготували розповіді та вірші про захисників України, у 2-В та 7-Б класах класні години пройшли у формі конкурсних програм на кращого майбутнього захисника України.

06.12. до Дня Збройних Сил України в ЗШ №12 пройшов конкурс строю та пісні для 2-6х класів.

Мета: виховувати в учнів любов до України, патріотизм, почуття особистої відповідальності та готовність до захисту своєї землі, повагу до її захисників – учасників АТО, шанобливого ставлення до Героїв Небесної сотні, воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України, учасників Революції Гідності, формування в учнів розуміння єдності й цілісності України як  вільної, незалежної, демократичної, європейської держави.

Просмотров: 319 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0