Понеділок, 21.06.2021, 09:00

Главная » 2019 » Грудень » 10 » День Збройних Сил України
День Збройних Сил України

4-5 грудня у школі №12 пройшли заходи, присвячені Дню Збройних Сил України та 100-річчю Першого зимового походу Армії УНР, метою яких було формування патріотичних почуттів дітей; підвищення значущості відновлення історичної пам’яті про тривалі традиції збройної боротьби за незалежність України у становленні національної свідомості дітей та учнівської молоді, ушанування традицій збройної боротьби за незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України, засвідчення вдячності всім захисникам Української держави.

4 грудня 2019 р. вчитель історії Барахтян Валентина Іванівна з учнями 10-х класів провели конференцію, присвячену 100-річчю Першого зимового походу Армії УНР.

05. – 06.12.2019 у ЗШ №12 пройшов традиційний конкурс строю та пісні серед 2-6-х класів на честь Дня Збройних Сил України. Учасники конкурсу демонстрували навички стройової ходи та усією командою заспівати українську пісню. Кожна команда обрала свій патріотичний образ - від традиційної української вишитої сорочки до військового камуфляжу, що створило особливу тематичну атмосферу. Також оцінювалися дії командира загону та зовнішній вигляд учасників. Перемогу серед 2-4-х класів здобули учні 2-В класу. Серед 5-6-х класів перемогу одержали команди учнів 5-А і  5-Б класів.

05.12.2019 у школі пройшов Єдиний Урок мужності до Дня Збройних Сил України. На класних годинах учні переглянули  документальний фільм «Бункер», присвячений 100-річчю Першого зимового походу Армії УНР.  В цей день відбулися зустрічі учнів 8-Б та 11-А класів з представниками збройних сил України: старшим солдатом Скітським Артемом Володимировичем та старшим стрілком 1-го відділення взводу охорони Дружківського військкомату Демченко Дмитром Івановичем. У своїй бесіді з учнями вони розповіли про любов до Батьківщини, готовність до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.

В ці дні у шкільній бібліотеці діяла виставка тематичної літератури, яка теж була присвячена  100-річчю Першого зимового походу Армії УНР.

Учні 9-А класу поклали квіти до пам'ятного знаку захисникам України біля міського військкомату.

Просмотров: 158 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0