Понеділок, 21.06.2021, 08:51

Главная » 2020 » Жовтень » 20 » Єдиний день правових знань
Єдиний день правових знань

З метою формування в учнівської молоді правової культури, вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління, попередження вчинення правопорушень неповнолітніми, 25 вересня у ЗШ №12 проходив єдиний день правових знань. Розпочався він з проведення класними керівниками 5-11х класів виховних годин «Без правової культури немає правової держави», на яких було акцентовано увагу на те, що основна мета нашої держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми та установами.
Для учнів початкової школи представники учнівського самоврядування під керівництвом педагога- організатора провели казкову інтелектуально-пізнавальну вікторину з правової тематики. Разом з молодшими школярами старшокласники розібрали ситуації порушення прав дитини на прикладах відомих казок. За правильні відповіді і активну участь діти отримали карбованці до своїх мішків козацького самоврядування.

На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят    На изображении может находиться: 17 человек

Просмотров: 86 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0