Вівторок, 15.06.2021, 05:18

Главная » 2018 » Травень » 2 » Єдиний урок англійської мови
Єдиний урок англійської мови

Згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, для зміцнення та розбудови взаєморозуміння та дружби, а також співпраці між Україною та англомовними країнами в культурно-освітній сфері, 23 квітня 2018 року в Дружківській ОШ №12 було проведено Єдиний урок англійської мови.

Урок з теми «Весь світ - театр» може був проведений у 9 А класі. Метою цього уроку було познайомити учнів з життєвим і творчим шляхом Вільяма Шекспіра, дати уявлення про його батьківщину, ознайомити учнів з часом створення сонетів Шекспіра, розвивати навички виразного читання поетичних творів, вчити учнів декламувати англійську поезію; розвивати мовленнєву компетенцію учнів; виховувати інтерес до англійської літератури.

Під час уроку діти подивилися уривок з п’єси відомого драматурга, працювали в групах, декламували сонети. Наприкінці уроку обговорили цитати Шекспіра, їх актуальність та зв’язок з сьогоденням.

Просмотров: 286 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0