Вівторок, 15.06.2021, 04:37

Главная » 2018 » Квітень » 24 » Конкурс "Міс Школи 2018"
Конкурс "Міс Школи 2018"

У пятницю 20.04. у ЗШ №12 проходив щорічний конкурс таланту та краси «Міс школи». У ньому приймали участь дівчата 9 та 10 класів. Цей конкурс проводився для того, щоб виявити таланти конкурсанток, їх винахідливість, кмітливість, уміння представити себе. Програма свята складалась з чотирьох конкурсів. У першому конкурсі «Візитка» дівчата розповідали про себе, свої уподобання, захоплення. Яскравим та артистичним був конкурс «Мої таланти». Учасниці вражали журі та глядачів хореографічними вміннями, вокалом, поезією. Цікавим був конкурс «Дівоча кмітливість», у якому дівчата показали свою ерудицію, відповідаючи на зовсім не очікувані питання.

Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів. Титул «Міс Чарівність» одержала учениця 10-А класу – Панькіна Ганна, «Міс «Родная дюжина» – Білець Наталя (9-Б кл.), «Міс глядацьких симпатій» – Білоносова Олександра (9-Б кл.).

Переможцем конкурсу, «Міс школи-2018» стала учениця 9-А кл. Синельникова Анастасія.

Просмотров: 319 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0