Вівторок, 15.06.2021, 05:49

Главная » 2019 » Листопад » 15 » Міжнародний день людей похилого віку
Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, виховувати повагу до людей похилого віку, любов і шану до бабусь і дідусів, увагу до одиноких, самотніх жителів, вчити цінувати їх поради, використовувати їх досвід. З цієї нагоди учні 5-Б класу Дружківської школи №12 запросили на зустріч Романова Костянтина Євгеновичам, дідуся учня цього класу Новічука Дениса. Костянтин Євгенович – ветеран праці, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС. 30 років він працював на Дружківському метизному заводі. Найбільше багатство літніх людей — їх досвід та мудрість. Цими якостями Костянтин Євгенович радо поділився з дітьми.

Просмотров: 159 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0