Вівторок, 15.06.2021, 05:50

Главная » 2017 » Лютий » 27 » Потяг єднання «Труханівська Січ»
Потяг єднання «Труханівська Січ»

21.02.2017 у ЗШ №12 відбулася зустріч старшокласників (10 та 11 кл.) і педагогів з учасниками третього потягу єднання «Труханівська Січ». Це були: герой України В. Д. Водолазький, представники від методичного кабінету (В. В. Сас-Крючкова та Л. П. Соловйова), волонтери та студенти Дружківського машинобудівного технікуму. Вони розповіли про свою подорож по містах заходу України, свої враження від спілкування, про питання, які обговорювались на дискусіях.

Мета зустрічі: формування бачення спільної України, без поділу на Схід і Захід, – мирної і дружної, сприяння консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризувати національну культуру.

Просмотров: 368 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0