Вівторок, 15.06.2021, 04:50

Главная » 2019 » Листопад » 25 » Шкільне життя
Шкільне життя

Два місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 18 жовтня відбулося традиційне свято для молодших учнів – «Посвята у першокласники». На святі були присутні: адміністрація школи, вчителі, батьки та учні молодших класів. Участь у святі брали самі першокласники, вони читали вірші, співали пісні, а ось смішну сценку з життя першокласника Нової української школи діти підготували разом з батьками. На святі першачки дали клятву ПЕРШОКЛОСНИКА, після чого батьки винесли на сцену святкові короваї.  В цей день маленькі першокласники офіційно стали школярами.

Свято проводилося з метою: продемонструвати знання і вміння, набуті учнями за два місяці навчання, розвивати зв'язне мовлення, пам'ять, увагу, логічне мислення, викликати бажання дітей вчитися в школі.

Просмотров: 139 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0