Понеділок, 21.06.2021, 09:09

Главная » 2020 » Січень » 31 » Шкільне життя
Шкільне життя

У п’ятницю, 24 січня у 3-х класах ЗШ №12 учитель Нестеренко Наталя Миколаївна та шкільний бібліотекар Шкодінова Віра Анатоліївна провели вікторину «Знавці казок» з метою навчити дітей розуміти зміст книжок, розвивати спостережливість, уміння висловлювати свою думку, виховувати ціннісні моральні якості на прикладах вчинків героїв казок. Відео калейдоскоп «В гостях у казки» дозволив учням помандрувати сторінками українських казок, згадати головних героїв. Після цього свої знання учні змогли використати у книжковій вікторині. Діти дуже активно відповідали на запитання казкових лисичок та Наталі Миколаївни, прийняли участь в інсценуванні казки «Колобок». По закінченні казкової вікторини бібліотекар Віра Анатоліївна нагородила найактивніших читачів яскравими розмальовками.

Просмотров: 131 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0