Понеділок, 21.06.2021, 08:01

Главная » 2020 » Вересень » 15 » Шкільне життя
Шкільне життя

11 вересня до  Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та Дня визволення Донбасу від нацистських загарбників  в ЗШ №12 у 6-11х класах  пройшли уроки пам’яті і мужності. В цей день у класах проходили бесіди та  семінари, присвячені героїзму захисників України, за темами: «Донбас заслуговує на мир», «Український захисник: який він?»,  «Мужність і відвага крізь покоління». У старших класах був організований перегляд  документального фільму «Іловайська трагедія».  Відзначення цієї дати є надзвичайно важливим для майбутнього нашої країни. Тож пам’ятаймо, що без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу, за щасливе майбутнє якої і досі гинуть наші співвітчизники!

Просмотров: 102 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0