П`ятниця, 25.06.2021, 00:46

Главная » 2019 » Грудень » 2 » Шкільні новини
Шкільні новини

Учениці 11-А класу: Синельникова Анастасія, Фарзан Саміра і Левченко Єлизавета взяли участь у відкритій обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття», організованої Департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації в рамках ХІІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття», яка проходила 20-22 листопада 2019 року м. Святогірську. За свої роботи «Мить у 60 років. Історія школи №12 м. Дружківки» (Синельникова А.) та «Засновник Дружківської народної студії образотворчого мистецтва» (Фарзан С., Левченко Є.) вони отримали сертифікати.

Просмотров: 137 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0