Середа, 16.06.2021, 08:52

Главная » 2020 » Березень » 2 » Шкільні новини
Шкільні новини

14 лютого представники Дружківського відділу поліції: капрали Луньова Оксана Олександрівна і Щербанович Ксенія Русланівна провели у 5-7 класах п’ятихвилинки з правил дорожнього руху, а у 2-х класах – бесіду в ігровій формі з правил безпечної поведінки на дорозі. Учні 4-В класу у п’ятницю побували на екскурсії у Дружківському відділі поліції. Дітям показали камери затримання, кімнату для видачі зброї, спеціальні засоби, які використовують поліцейські при затриманні особи, яка вчинила правопорушення і чинить злісну непокору законному розпорядженню, а також для припинень групових порушень громадського порядку чи масових заворушень. Після екскурсії представники поліції провели дітям бесіду по правилам дорожнього руху і попередженню правопорушень.

Просмотров: 105 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0