П`ятниця, 25.06.2021, 00:37

Главная » 2018 » Квітень » 10 » Шкільні заходи
Шкільні заходи

29 березня у ЗШ №12 о 17.00  пройшла  загальношкільна конференція.

I частина конференції була присвячена темі «Здоров’я – запорука життєвих успіхів». Виступали по даній темі лікар-нарколог Какуша О.В. і капітан поліції, інспектор ювенальної превенції Дружківського відділення поліції Пирожок О.Г. У цій частині також прозвучав виступ соціального педагога школи Новик Л.Л. з темою «Профілактика насильства».

У II частині конференції були заслухані звіти про виконану роботу органів самоуправління (батьківського комітету, Ради школи та учнівського самоврядування). Також у цій частині були обговорені такі питання : «Реалізація концепції Нової української школи та вимог Закону України «Про освіту»;  «Про створення єдиного інформаційного простору у школі та використання хмарних технологій»;   «Особливості покоління Z».

У III частині конференції  були підведені підсумки роботи та затверджені локальні документи , пройшли довибори нового складу органів самоуправління школи.

Просмотров: 278 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0