Середа, 16.06.2021, 10:15

Главная » 2020 » Березень » 2 » Шкільні заходи
Шкільні заходи

19 лютого у ЗШ №12 відбувся 1етап всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» серед учнів 6–7 класів. Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. У шкільній бібліотеці зібралися учні 6-7 класів, щоб подискутувати про свої
улюблені книжки. Учасниками конкурсу стали: Кушіль Артем, Махортов Артем, Дєлов В’ячеслав, Войтович Катерина, Коновал Поліна, Іващенко Анастасія, Скорик Елеонора, Бахтеєва Єлизавета. Оцінювали виступи та читацькі щоденники бібліотекар Шкодіна Віра Анатоліївна, учитель української мови Строчук Світлана Віталіївна та педагог-організатор Мітягіна Ганна Михайлівна. Організаторами конкурсу були вчитель української мови Моцейчук Тетяна Володимирівна та бібліотекар Шкодіна Віра Анатоліївна. Проводили свято учні 7-а класу Давиденко Ігор та Курінна Ольга.
Перемогу здобули: Іващенко Анастасія, 7-б клас – 1 місце, Коновал Поліна ,
7-а клас – 2 місце, Скорик Елеонора, 7-в клас – 3 місце.
Цей конкурс дав можливість його учасникам отримати перемогу не завдяки
особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мали можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки.
Бажаємо успіхів переможцям на міському етапі!!

Просмотров: 137 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0