Вівторок, 15.06.2021, 06:23

Главная » 2019 » Вересень » 29 » Свято Першого Дзвоника
Свято Першого Дзвоника

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято  вчителів,  учнів та батьків. 2 вересня у ЗШ № 12  пройшло свято Першого дзвоника! Директор школи Чуприна А.С. привітав усіх зі святом, побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, знайшов свій шлях у житті. На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості, серед яких  колишній випускник школи, начальник Авдіївського відділення Покровського ВП ГУНП в Донецькій області  – підполковник поліції Єпур Андрій Валерійович та представники ХК «Донбас», які подарували першокласникам рюкзаки з канцелярськими товарами та солодощами. На урочистому святі звучали слова привітання від учнів 1-х та 11-х класів, батьків, перших вчителів. Святкового настрою додав красивий танець учнів 11-х класів і першокласників. І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить, коли лунає Перший Дзвоник. У цьому році він прозвучав не традиційно. На перший урок покликав усіх шкільний дзвінок у виконанні всіх учнів 1-х та 11-х  класів.

Перші уроки в ЗШ №12 були присвячені рідній Україні, пройшли вони творчо, емоційно.

Просмотров: 169 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0