Вівторок, 15.06.2021, 06:15

Главная » 2020 » Жовтень » 20 » Тиждень антинікотинової пропаганди
Тиждень антинікотинової пропаганди

З метою пропаганди здорового способу життя, зміцнення здоров’я учнів та профілактики шкідливих звичок кожного року в нашій школі проводиться тиждень антинікотинової пропаганди, і цей рік не став винятком. З 14 по 18 вересня усі учасники навчально-виховного процесу поринули у світ, де панувало уважне ставлення до здоров я.
Тиждень розпочався з ознайомлення класними керівниками учнів та батьків з наказом по школі «Про заборону паління на території школи». Були підготовлені і розміщені по всій школі графічні знаки про заборону куріння. В рамках проведення цього тижня у школі пройшли також наступні заходи:
Тематичні класні години у 1-9 класах. Учні виступали з цікавими повідомленнями, переглядали відеофільми «Шкода куріння. Як насправді куріння вбиває?», «14 фактів про куріння та цікаві наукові дослідження шкідливої звички» та інші, в яких дуже детально розповідалось про тютюн, про його вплив на організм людини та про наслідки цього впливу. Діти дивилися дуже уважно та зосереджено, по закінченню фільмів відбулося їх обговорення.
Учні 4-х класів прийняли участь у конкурсі малюнків. У своїх малюнках вони висвітлювали вплив тютюну на організм людини, показували, що здоровим бути добре, а деякі зробили агітаційні листівки проти паління!
Для учнів 10-х класів була організована зустріч з волонтерами ГО «ПЕРЕМОГА» Поворозник Олександром Володимировичем та Інною Валеріївною. Вони провели з учнями бесіду за темою: «Ризикована поведінка та її наслідки».
На протязі цього тижня учні школи отримали досить багато корисної інформації про шкоду паління.

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоят    На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол, гостиная и в помещении

Просмотров: 53 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0