Середа, 16.06.2021, 10:18

Главная » 2018 » Травень » 30 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

Проведення  Тижня безпеки дорожнього руху 21.05.2018-27.05.2018

На уроці  Захисту Вітчизни проведений урок «Надання  домедичної підготовки  під час ДТП»,

27.05.2018 проведені вчителями 1-11 класів тематичні класні години «Безпека на дорозі -безпека життя », «Будь модним -стань помітним у темряві » . Проведена 22.05.2018 єдина інформація , перегляд фільмів , мультфільмів з даної тематики учнями 2-7 класів протягом тижня . Учні 3 класів  провели практичні заняття на вулиці “Небезпечні та безпечні  місця  переходу  вулиць нашого міста”.    Проведені бесіди з учнями щодо доцільності  використання  пасків  безпеки дитячих крісел, світлоповертаючих елементів та дотримання правил Дорожнього руху  при перетині  залізничних переїздів , безпека дорожнього руху  при користуванні велосипедами , роликовими ковзанами , скейтбордами тощо. На батьківських зборах  класні керівники   бесіди з батьками учнів щодо забезпечення  захисту  життя та здоров'я  дітей.

Просмотров: 270 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0