Вівторок, 15.06.2021, 05:43

Главная » 2019 » Грудень » 9 » Тиждень "Ми - за здоровий спосіб життя!"
Тиждень "Ми - за здоровий спосіб життя!"

З 18 по 22 листопада в ЗШ №12 пройшов тиждень пропаганди здорового способу життя. Заходи були цілеспрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я.  Протягом тижня на базі шкільної бібліотеки  діяла виставка періодичної та тематичної літератури «Здоровим бути здорово». У середу вийшов черговий випуск шкільної радіо газети з теми: «Здоровим бути модно!», а в четвер у шкільному фойє був організований перегляд відеороликів про здоровий спосіб життя. Протягом тижня класними керівниками 3-4х класів були проведені вікторини на тематику здорового способу життя. Учні 2-х класів взяли участь у конкурсі проектів «Їжа, корисна для здоров’я». Діти малювали малюнки, робили аплікації та поробки з овочів та фруктів. Закінчився тиждень конкурсом рекламних роликів «Ми за здоровий спосіб життя» серед учнів 9-11х класів. Протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров'я.

Просмотров: 176 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0