Понеділок, 21.06.2021, 09:49

Главная » 2017 » Березень » 28 » Тиждень правових знань
Тиждень правових знань

В рамках проведення декади правових знань і профілактики правопорушень відбулися заходи:

1. Зустріч учнів з майором поліції Нікітенко О.С., яка провела бесіду з учнями 9-х класів на тему «Правопорушення підлітків і відповідальність»

2. В 3-4 кл. пройшов правовий конкурс «Цветик-семицветик». Конкурс проходив у вигляді рольових ігор з переглядом відео презентацій по темі. Діти розглядали конкретну правову ситуацію і намагалися дати вірну відповідь.

Мета заходів: профілактика правопорушень серед учнів, виховання таких якостей, як законослухняність, дисциплінованість, формування в учнів системи знань про сучасну державу і право, навички правомірної поведінки, виховувати в учнів повагу до державної символіки, традицій та звичаїв українського народу, переконання в необхідності суворого дотримання законів, негативне ставлення до протиправних вчинків.

Просмотров: 310 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0