Понеділок, 21.06.2021, 08:56

Главная » 2018 » Листопад » 28 » Тиждень ЗСЖ
Тиждень ЗСЖ

В рамках проведення тижня здорового способу життя у ЗШ №12 пройшли наступні заходи:

1. Відео лекція волонтера культурно-просвітницького центру «Нове життя» Гришай І.В., для учнів 9-А класу на тему: «Шкідливий вплив алкоголю на організм людини»

2. Відео лекція «Термінатор мікросвіту» була проведена у 9-Б класі лікарем-фтизіатром Марусевою С.О.

3. Вікторина «Що ви знаєте про шкідливий вплив паління на організм людини?» у 6-В класі проводила представник ЦСССДМ Брагіна В.

4. Конкурс відеороликів «Ми за здоровий спосіб життя» за участю учнів 9-11х класів. Перемогу одержав відеоролик 9-Б класу «Агенти 009-Б – за здоровий спосіб життя».

Мета: Здійснювати пропаганду здорового способу життя; розширити та закріпити знання про пагубний вплив наркотиків, тютюнопаління, алкоголю на організм людини, виховувати у учнів негативне відношення до застосування алкогольних напоїв, наркотиків та тютюнопаління, бажання і вміння вести здоровий спосіб життя.

Просмотров: 251 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0