Понеділок, 21.06.2021, 08:51

Главная » 2021 » Травень » 6 » Увага! Оголошення
Увага! Оголошення

Оголошується  конкурс  на посади керівників закладів загальної середньої освіти

Дружківської територіальної громади

До 03 червня 2021 року (включно)  проводиться прийом документів на  конкурсний відбір на посаду керівника:

•  навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ст. - дитячий садок» № 3 Дружківської міської ради Донецької (вул. Я. Галана, 31);
  • загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№6 Дружківської міської ради Донецької області (вул. Косарєва,6);
  • Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№12 Дружківської міської ради Донецької області (вул.  О. Кошового, 32);
  • Дружківської гімназії «Інтелект Дружківської міської ради Донецької області (вул. Космонавтів, 16);
  • Софіївського навчально-виховного комплексу Дружківської міської ради Донецької області

( село Софіївка, вул. Центральна)

• Кіндратівського закладу загальної середньої освіти Дружківської міської ради Донецької області     ( село Кіндратівка, вул. Заборського, 101);
  • Умови оплати праці.

Оплата праці керівника закладу загальної середньої освіти здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ”, а також Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затверджена наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

• громадянство України,
  • володіння державною мовою;
  • повна вища освіта ступеня, не нижче магістра (спеціаліста);
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • організаторські здібності;
  • фізичний і психічний стан осіб не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

Порядок подання документів. Для участі у конкурсі подаються такі документи:

•  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», на здійснення відео- та аудіо фіксації.;
  •  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія документа про вищу освіту (з додатком що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) у визначений в оголошенні строк.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Дата проведення конкурсу: І етап (іспит на знання законодавства України, законодавства  у сфері загальної середньої освіти) – 21.06.2021 з 14:00 до 15:00; ІІ, ІІІ етапи (розв’язання ситуаційного завдання та презентація перспективного плану розвитку закладу) – 23.06.2021 з 10:00 (ІІ етап – 30 хв. , ІІІ етап (презентація) – до 10 хв.).

Місце проведення: відділ  освіти  Дружківської міської ради (вул. Чернігівська, 1-А, , 2 поверх, каб. 10).

Документи подаються до 03 червня 2021 року (включно)  з 14.00  до 16.00  за адресою:  вул. Чернігівська, 1-А, відділ  освіти  Дружківської міської ради, 2 поверх, каб. 9,  тел. (06267)4-21-45  або  (066) 421-73-57,       E-mail: 02142848_2585006628@mail.gov.ua Відповідальна особа: Соболь Ольга Володимирівна, старший інспектор відділу освіти  Дружківської міської ради.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

ПРИМІТКА!  Примірний перелік питань на знання законодавства у сфері освіти затверджено наказом  МОН України від 19.05.2020 № 654 https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-primirnogo-pereliku-pitan

Просмотров: 41 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0