П`ятниця, 25.06.2021, 00:39

Главная » 2020 » Січень » 27 » Вітаємо!
Вітаємо!

Перший день навчання після канікул розпочався лінійкою, на якій вся школа привітала призерів та переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, що проходив 10.01.20р. на базі школи №17. Дружківська ЗШ №12 одержала такі результати: Синельникова Анастасія 11-А клас - І місце (мовознавство) науковий керівник – вчитель української мови та літератури Гусар Людмила Миколаївна, Левченко Єлизавета 11-А клас - І місце (біологія) науковий керівник – вчитель біології Шевченко Олена Вікторівна, Мусієнко Дмитро 9-В клас - ІІ місце (математика) науковий керівник – вчитель математики Мусієнко Ірина Янківна, Кашлєв Єгор 9-А клас - ІІ місце (англійська мова) наукові керівники – вчителі англійської мови Стопкевич Вікторія Іванівна і Карабак Ганна Вікторівна.   За результатами Першого етапу  роботи учениць 11 класу ЗОШ №12 Синельникової Анастасії та  Левченко Єлизавети рекомендовано направити для участі у Другому, обласному етапі конкурсу-захисту.

Просмотров: 146 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0