Четвер, 24.06.2021, 23:40

Главная » 2019 » Грудень » 10 » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права

27 листопада вчитель історії та права Воробйов Ігор Володимирович провів лекцію «Права дітей в умовах збройного конфлікту» для учнів старших класів. Захід був проведений з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини і 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини.

28 листопада в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля»  пройшов конкурс стіннівок та інформаційних плакатів «Ні – насиллю!» серед 5-11х кл. Перемогу у конкурсі одержали 5-В кл., 7-А та 9-А класи.

29 листопада у ЗШ №12 пройшов день Дублера, присвячений акції «Дитяча сесія», яка проводилася з ініціативи м. Дружківки «Громада дружня до дітей та молоді» в рамках Всесвітнього дня дитини, Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», Всеукраїнського тижня права. Класні години проводили учні школи та їх батьки. У 11-А класі Вишиванюк Яна Володимирівна і Вишиванюк Анастасія провели гру «Що? Де? Коли?» на правову тематику.  У 9-В класі класну годину проводили Москова Ольга Миколаївна та Московий Ярослав. Класна година була присвячена  Всеукраїнській акції «16 днів проти насилля». Ольга Миколаївна та Ярослав прочитали лекцію «Як протидіяти насильству?» У 5-В класі виховну годину «У світі правових знань» провела Колесникова Надія Павлівна, використовуючи різноманітні ігрові методи.  У 5-Б класі виховну годину "У світі прав дитини" провели батьки Осипова Катерина Сергіївна та Мартинова Любов Павлівна.

29 листопада в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» на виховну годину до учнів 7-х класів завітав інспектор ювенальної превенції Луцков Ярослав Олександрович і провів бесіду на тему "Ми проти насилля".

Просмотров: 153 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0