Вівторок, 15.06.2021, 05:39

Главная » 2019 » Вересень » 29 » Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу
Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Загальноосвітня школа №12, як і вся Україна, приєдналася до правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» в рамках якого з 16 по 20 вересня  проходив  Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Усі заходи, які проходили в ці дні у школі, були спрямовані на максимальне привернення уваги молоді до проблеми булінгу, формування нетерпимості до цього явища, інформування учнів про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу.

• На інформаційних хвилинах та класних годинах школярі дізнались про булінг, його види, навчилися відрізняти булінг від конфлікту.
  • У шкільних коридорах були розміщені листівки з профілактики булінгу та телефонами гарячих ліній для учнів, педагогів та батьків.
  • Випуск шкільної радіогазети та виставка тематичної літератури на базі шкільної бібліотеки поповнили інформованість учнів про таке негативне явище в освітньому середовищі, як булінг (цькування).
  • Для учнів 9-х та 7-х класів були організовані правові лекторії з запрошенням представників поліції та юстиції. З лекцією «Стоп – булінг!» виступив перед учнями 7-х класів головний спеціаліст відділу Дружківського бюро правової допомоги Мітасов Владислав Ігоревич, а з учнями 9-х класів провів бесіду на тему: «Булінг. Міфи та реальність» капітан поліції, інспектор ювенальної превенції Дружківського відділення поліції Пирожок Олег Григорович. Головна тема цих зустрічей – відповідальність за вчинення булінгу.

Просмотров: 156 | Добавил: Школа№12 | Рейтинг: 0.0/0